YENİ WEB SİTEMİZ İLE YAYINDAYIZ

Fitosötikler: Geleneksel tıbbi bitkileri, modern bilim ile mükemmelleştirir.

Bitkilerin çeşitli rahatsızlıklarda kullanılması, neredeyse insanlık tarihi kadar eskidir. Köklerin, yaprakların, meyvelerin, ağaç kabuğunun veya bitki tohumlarının tıbbi özellikleri, dünya çapında zengin bir geleneksel bilgi birikimi oluşturmuştur.

Ancak, doğanın bir ürünü olan bitkilerden standardize içerik elde edilmesi, genellikle işin en zor kısmıdır.

Fitosötiklere Giriş: Standardize, etkili ve güvenli sonuçlar geliştirmek üzere tıbbı bitkilerin modern farmakolojik çalışmalarına dayanan, Fitoterapi biliminin temel ilkeleri uygulanarak geliştirilen en yeni nesil bitki kaynaklı aktif içeriklerdir.

tablets
structure

Fitosötik içerikler klinik olarak test edilmiş etkinliğe sahip olup, uzun süreli kullanım için güvenli bir profil sunarlar. Vücudun kendi kendini yenileyerek sağlığı koruma konusundaki doğal yeteneğini harekete geçirerek çalışırlar.

Her bir Fitosötik tıbbi bitkilerdeki iyileştirme yeteneğine sahip belirli Fito-aktif® bileşenleri içerir.

AlchemLife, bitki kaynaklı aktifleri, 75 yılı aşkın araştırmanın sonucu olarak geliştirdiği PhytoAdvance® teknolojisi ile Fitoaktif® içeriklerin doğada bulundukları mükemmel dengeyi koruyacakları formda elde eder.

structure

Ardından, aynı bitkiden elde edilen tüm fitoaktif® içeriklerin aynı biyokimyasal profili verdiğinden emin olmak için, bu Fitoaktif® içeriklerin bilimsel düzeyde kromotografik parmak izini alırız.

Sonuç olarak, tüm Fitosötik formülasyonlarımız, her dozda yüksek ve tutarlı etkinliği sağlamanın yanı sıra, gerçekten doğaldır.

structure