Online Shop Açıldı!

İçten Yenilenmeye Doğal Destek

Calquest

LIVRUBIN® PLUS, doğal fitoaktif® içeriklerden oluşmaktadır.

LIVRUBIN® PLUS, Silimarin, Zerdeçal bitkilerinin ve Kolin içeriğinin standardize edilmiş fitoaktif® bileşenleri içerir.

Doğal yenilenme sürecini desteklemek üzere tasarlanmıştır.

Fitoaktif® Üstün Etkinliğin Sırrı

Calquest

Herhangi bir tıbbı bitkide bulunan pek çok aktif içeriklerin, sadece birkaçı güçlü etkiye sahiptir. Bunlara Fitoaktif® denir.

LIVRUBIN® PLUS içeriğindeki Kolin, Silimarin ve Zerdeçal bitkilerinin fitoaktif® bileşimleri klinik olarak test edilmiştir.

Standardize içeriğin ve en son teknolojinin doğal sağlığı yeniden tanımlamak için birleştiği AlchemLife ™ Fitosötiklerinin gücünü keşfedin.

Phytoceuticals

Fitosötiklerimiz, titizlikle hazırlanmış standardize bitki özleri sayesinde klinik olarak test edilmiş etkinliğe sahiptir. Her partinin, etkin terapötik sonuçlar sağlayarak, güçlü biyoaktif bileşiklerin kesin ve tutarlı bir dozda bulunması garanti edilir.

Bizi diğerlerinden ayıran, bitkilerden farmasötik kalitede içerik çıkarma konusundaki 75 yılı aşkın uzmanlığımızdan doğan özel PhytoAdvance® teknolojimizdir. Bu tescilli ve patentli teknoloji, ekstraksiyon sürecini optimize ederek Phytoactive® bileşenlerimizin üstün saflığı, kalitesi ve biyoyararlanımını garanti eder.

Standartlaştırılmış üretim ve bilimsel fitoterapinin özü olan AlchemLife ™ Fitosötikleriyle doğanın tüm potansiyel faydasını açığa çıkarın.

Kullanım talimatı

dosage

Akşam yemeğinden sonra 1 tablet alınması önerilir.

LIVRUBIN® PLUS ile İçten Yenilenin!

efficacy-tablet

LIVRUBIN PLUS

    PAKET SEÇİNİZ
1
 TL