Online Shop Açıldı!

Vücut Fonksiyonlarına Doğal Destek

lipiquest

LIPIQUEST®, doğal fitoaktif® içeriklerden oluşmaktadır.

LIPIQUEST®, Bergamot, Enginar ve Keten tohumu bitkilerinin fitoaktif® bileşiminin yanı sıra alfa linolenik asit (ALA) içerir.

Kalbini seven herkes için geliştirilmiştir.

Fitoaktif® Üstün Etkinliğin Sırrı

Phyto-actives

Herhangi bir tıbbı bitkide bulunan pek çok aktif içeriklerin, sadece birkaçı güçlü etkiye sahiptir. Bunlara fitoaktif® denir.

LIPIQUEST®,Bergamot+Enginar(BERGACYN’) ve Keten tohumu(alfa linolenik asit/ALA) bitkilerinin fitoaktif® bileşenlerini içerir

Standardize içeriğin ve en son teknolojinin doğal sağlığı yeniden tanımlamak için birleştiği AlchemLife ™ Fitosötiklerinin gücünü keşfedin.

Phytoceuticals

Fitosötiklerimiz, titizlikle hazırlanmış standardize bitki özleri sayesinde klinik olarak test edilmiş etkinliğe sahiptir. Her partinin, etkin terapötik sonuçlar sağlayarak, güçlü biyoaktif bileşiklerin kesin ve tutarlı bir dozda bulunması garanti edilir.

Bizi diğerlerinden ayıran, bitkilerden farmasötik kalitede içerik çıkarma konusundaki 75 yılı aşkın uzmanlığımızdan doğan özel PhytoAdvance® teknolojimizdir. Bu tescilli ve patentli teknoloji, ekstraksiyon sürecini optimize ederek Phytoactive® bileşenlerimizin üstün saflığı, kalitesi ve biyoyararlanımını garanti eder.

Standartlaştırılmış üretim ve bilimsel fitoterapinin özü olan AlchemLife ™ Fitosötikleriyle doğanın tüm potansiyel faydasını açığa çıkarın.

Kullanım Talimatı

dosage

Günde 2 kapsül kullanılması önerilir.

LIPIQUEST®ile Vücut Foksiyonlarına Doğal Destek

efficacy-tablet

LIPIQUEST®

    PAKET SEÇİNİZ
1
 TL